Senátor Hampl: Pomoc v sousedství. Rozdáváme peníze

27.04.2020 8:32

Komentář na facebookovém profilu ke sbírce v senátu na postižené koronavirovou karanténou

Senátor Hampl: Pomoc v sousedství. Rozdáváme peníze
Foto: Hans Štembera
Popisek: Václav Hampl

?????????? ?? ????????????????????´

Na začátku dubna jsme v Senát Parlamentu ČR zahájili finanční sbírku na pomoc v souvislosti s koronavirovou pandemií. Podařilo se nám vybrat nezanedbatelnou částku a nyní se musíme rozhodnout, kam vybrané prostředky poputují. Už mám pár konkrétních nápadů, kde prostředky v senátním obvodu využít, ale chtěl bych se obrátit také na Vás, zda nevíte o někom ve Vašem sousedství, komu by prostředky mohly pomoci?

Je v okolí dům pro seniory, kde akutně chybí zdravotnický materiál? Víte o samoživitelkách, které přišly o práci? Znáte někoho, kdo kvůli slabému internetovému připojení nemůže studovat? Obchody, ve kterých nutně potřebují dezinfekci? Znáte zkrátka ve Vašem okolí někoho, kdo v souvislosti s koronavirovou pandemií potřebuje pomoc?

Prosím, pokud o někom víte, napište mi do komentářů pod příspěvek nebo do soukromých zpráv. Případně Vás prosím o sdílení tohoto příspěvku, aby se o nabídce pomoci dozvědělo co nejvíce sousedů v okolí. Zároveň bych chtěl poděkovat všem, kteří v této těžké situaci, jakkoliv pomáhají a vyzvat všechny, ať se přidají. Děkuji všem a nebojte, společně to dáme!

prof. RNDr. Václav Hampl, DrSc.

  • BPP
  • Tento profil není senátorem V. Hamplem aktivně používán.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šmarda (ČSSD): Je to strašná ubohost. Strašná a směšná

22:07 Šmarda (ČSSD): Je to strašná ubohost. Strašná a směšná

Komentář na facebookovém profilu ke kompru, které na sociálního demokrata někdo rozesílá