Senátor Hilšer: Odešel jsem z debaty na TV Nova

13.01.2023 8:36 | Ze sítí

Informace na facebookovém profilu o důvodech odchodu z debaty prezidentských kandidátů na TV Nova

Senátor Hilšer: Odešel jsem z debaty na TV Nova
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kandidát na prezidenta Marek Hilšer vyvrátil zvěsti o odstoupení z boje o Hrad. Apeloval také na to, aby občané nevolili zlo

Je nedůstojné, aby část prezidentských kandidátů dělala stafáž favoritům průzkumů. Už kvůli tomu, aby se takovéto věci neopakovaly. Chtěl bych popřát všem kandidátům hodně štěstí při volbách, chtěl bych požádat občany České republiky, aby šli k volbám, aby si je nenechali znechutit. Přeji šťastnou ruku pro vás i pro naši zemi. Není to neúcta, ale je třeba bojovat.

Je to záměr a je to neférové především vůči voličům České republiky, kteří mají právo na to, aby jejich kandidáti vystupovali za rovných a spravedlivých podmínek, a ne podle vůle mocných v této zemi. Mám za to, že prezident musí hrát férovou hru a musí se umět postavit proti nepravostem.

Demokratická debata je o tom, aby byly rovné podmínky. Jen bych potvrzoval a souhlasil s tím, s čím nesouhlasí mnozí obyvatelé České republiky. A to jsou nerovné podmínky.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Petr Liška byl položen dotaz

Regiony potřebují odvykačku, jsou závislé na dotacích

V tomto vašem článku píšete, že stát musí připravit plán na komplexní péči o řadu oblastí společnosti, počínaje výchovou a vzděláváním, sociální péčí (ale přísnou, neumožňující zneužívání), bydlením, bojem s dezinformacemi... Můžete mi vysvětlit, co mají dezinformace společného s tím, jak se některý...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Totální masakr aneb Ekonomická diskuze, která vás zvedne ze židle

20:07 Mašek (ANO): Totální masakr aneb Ekonomická diskuze, která vás zvedne ze židle

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na diskuzi ekonomky Markéty Šichtařové a poradce a prem…