Senátor Hilšer: Pošlapávání lidské důstojnosti nemůžeme ignorovat

24.06.2022 6:27 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k Tibetu.

Senátor Hilšer: Pošlapávání lidské důstojnosti nemůžeme ignorovat
Foto: Hana Brožková
Popisek: Marek Hilšer

V těchto dnech se ve Washingtonu účastním světového shromáždění členů parlamentů na podporu svobody Tibetu. 

Komunistická Čína se od okupace Tibetu v padesátých letech snaží zničit identitu milionů Tibeťanů nejen brutálním potlačováním jejich politických aspirací, ale také především násilným potlačováním projevů tibetské kultury a všeho, co tuto identitu utváří.

Program zničení jednoho národa druhým národem nebyl v dějinách jen výsadou nacismu, ale objevuje se neustále. Čínští komunisté jsou dalším příkladem prosazování agresivního nacionalismu, který decimuje nejen Tibeťany, ale útočí proti dalším národům a v konečném důsledku i proti celému světu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Ministři

Neuvažujete, že odvoláte Klempíře? Myslíte, že je to dobrý ministr? A co Macinka, který podle mě vede v prvé řadě svůj vnitřní boj s prezidentem?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolora): Propagandistické špinavce je třeba bojkotovat

8:19 Štěpánek (Trikolora): Propagandistické špinavce je třeba bojkotovat

Je to ten nejodpornější způsob provozování politiky. Je to ten nejodpornější způsob provozování žurn…