Senátor Hilšer: Prohnilost současné vládnoucí garnitury

24.10.2020 14:01 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k případu Romana Prymuly a Jaroslava Faltýnka.

Senátor Hilšer: Prohnilost současné vládnoucí garnitury
Foto: Vít Hassan
Popisek: Marek Hilšer

Koronavirová krize jasně rozkryla prohnilost současné vládnoucí garnitury.

Nelze nikoho vinit za to, že se ve světě rozšířila epidemie a postihla i nás. Co se však jasně s okamžitostí v krizové chvíli ukazuje, že premiérovi, prezidentovi a jejich nohsledům jsou lidé a dobré fungování naší země úplně ukradení. Jejich mocenské hry to dokazují již dlouhou dobu, jen teď, kdy hrozí kolaps zdravotní péče a život mnoha lidí může být ohrožen, je to nad slunce jasné. 

To, že bulvární tisk vyfotil Prymulu a Faltýnka, jak vychází ze zavřené restaurace, je jen zanedbatelná karikatura ve srovnání s tím, co je ve skutečnosti v pozadí této scény.  Nic jiného než snaha bezohledně si rozebrat naši zemi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dostál (Stačilo!): Co z historie přepíšeme příště?

7:07 Dostál (Stačilo!): Co z historie přepíšeme příště?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k uctívání teroristů na Ukrajině