Senátor Hraba: Rozmohl se nám tu takový nešvar

25.04.2024 12:12 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k pokusům mobilních operátorů zasahovat do politiky

Senátor Hraba: Rozmohl se nám tu takový nešvar
Foto: Archiv
Popisek: Senátor Zdeněk Hraba

Mobilní operátoři si hrají na kazatele „dobra“ a promlouvají do společenských a politických záležitostí. Přitom jen dělají byznys a využívají k tomu naivitu některých jedinců.

Já si myslím, že by mobilní operátor měl řešit, proč u nás nabízí dražší volání a data než v sousedních zemích, proč jsou i kousek od Prahy místa, kde je naprosto mizerný telefonní signál, ne se motat do politiky.

Ale tyto firmy logicky dělají byznys. Chtějí vydělat. A pokud si myslí, že jim tržby zvýší podpora manželství pro všechny, tak podporují manželství pro všechny. Pokud by si spočítali, že jim tržby zvýší hlásání opaku, budou hlásat opak.

To je normální tržní chování, oni to nedělají proto, že mají dobré srdce, ale protože chtějí vydělat. A jen naivní aktivisté jim sedají na lep.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Ondřej Knotek byl položen dotaz

plat

Dobrý den, je pravda, co tvrdí ten mladý youtuber a europoslanec, že kromě vysokého platu, což se ví dlouho, dostávají ale europoslanci ještě další peníze? Prý až 700 000 korun měsíčně na odměny svého týmu a 127 000 na vedení kanceláře ve své zemi, současně si jsou vám propláceny letenky do země v ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátorka Zwyrtek Hamplová: Když vás netěší, že máte pravdu

9:15 Senátorka Zwyrtek Hamplová: Když vás netěší, že máte pravdu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zahájení řízení Radou pro rozhlasové a televizní vy…