Senátor Kubera: Sebevražda ČSSD pokračuje, tentokrát ovšem z nečekané strany

16.06.2017 15:58 | Zprávy
autor: PV

„Tak ČSSD už nemá jen vedoucí triumvirát. Samozvaně se ke třem lídrům přidal předseda Senátu Milan Štěch.

Senátor Kubera: Sebevražda ČSSD pokračuje, tentokrát ovšem z nečekané strany
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jaroslav Kubera

Ovšem tento čtvrtý „vůdce“ sociálních demokratů zapomněl svoje národohospodářské představy koordinovat s ostatními členy vedení. A tak se pan předsedající Milan Chovanec do Štěcha hned pustil. Sebevražda ČSSD pokračuje, tentokrát ovšem z nečekané strany.

Kdo by si pomyslel, že se bývalý odborářský boss, současný předseda horní komory parlamentu, pustí do miliónového voličského potenciálu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Jan Sviták byl položen dotaz

A vy jste snad žádné vyšetřovací komise nezřizovali?

Podle mě jsou k ničemu, to ano, ale jde o princip. Jestli, jak to bývá, nekritizujete jiné za něco, co jste sami dělali.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hlavatý (STAN): Vyznamenání za zásluhy pro Zdislavu Pokornou

20:05 Hlavatý (STAN): Vyznamenání za zásluhy pro Zdislavu Pokornou

Projev na 20. schůzi Poslanecké sněmovny 4. června 2026 k návrhu Poslanecké sněmovny na propůjčení n…