Senátor Orel: Každý den zaplatím tři obědy

14.03.2022 21:09 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k senátorské akci Daruj jídlo

Senátor Orel: Každý den zaplatím tři obědy
Foto: archiv kandidáta
Popisek: Petr Orel (SZ)

Rusko zahájilo válku, která ničí vše, válku spálené země. Ukrajina potřebuje naši pomoc, pomoc Evropy, pomoc všech demokratických zemí. Už jsem finančně přispěl na několik sbírek pro Ukrajinu. Nyní jsem se aktivně zapojil do další pomoci, tentokrát válečným uprchlíkům z Ukrajiny, tedy především matkám a dětem.

Senátoři podpořili Ukrajinu vlastní finanční sbírkou a podpoří uprchlíky i akcí „Daruj jídlo“, senátní kuchyně bude dodávat teplé jídlo pro uprchlíky v období 21. 3. až 29. 4. Každý den zaplatím tři obědy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konečná (KSČM): Nezalekli jsme se paragrafu, který nás má kriminalizovat

10:17 Konečná (KSČM): Nezalekli jsme se paragrafu, který nás má kriminalizovat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke sjezdu KSČM.