Senátor Valenta: Díky za vaše hlasy

08.10.2018 6:28 | Zprávy
autor: PV

Upřímně bych chtěl poděkovat všem voličům za hlasy, které naší koalici „RozhýbejmeE Zlín“ s podporou Soukromníků, Svobodných a Nezávislých věnovali.

Senátor Valenta: Díky za vaše hlasy
Foto: Jonáš Kříž
Popisek: Senátor Ivo Valenta za Soukromníky

Cením si také Vašich preferenčních hlasů, které mne posunuly ze čtvrtého místa kandidátky na druhou pozici. Díky Vám bude mít naše úplně nové uskupení v zastupitelstvu města Zlína hned tři zástupce a já Vám mohu slíbit, že se budeme držet našeho programu a snažit se v rámci možností, které budeme mít, pomáhat městu a rozhýbat ho tak, jak jsme slíbili.

Ještě jednou děkuji za Vaši důvěru.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

Vojáci

Proč jsou podle vás pro ČR větším rizikem bývalý ukrajinští vojáci než jiní Ukrajinci? Nebo jak jste to myslel, že je třeba je prověřovat? Podle mě by se měli prověřovat všichni, ale nechápu tu vaši narážku na vojáky.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nacher (ANO): Můžete nesouhlasit, ale nemůžete nám vyčítat, že plníme volební program

14:07 Nacher (ANO): Můžete nesouhlasit, ale nemůžete nám vyčítat, že plníme volební program

Projev na 13. schůzi Poslanecké sněmovny dne 25. března 2026 - reakce na projev předsedy ODS Martina…