Senátor Valenta: Evropa si musí vybrat

12.03.2019 11:38

Komentář na facebookovém profilu k budoucnosti evropského kontinentu a volbám do EP

Senátor Valenta: Evropa si musí vybrat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivo Valenta
reklama

Tak jsem spočítal, že za poslední rok jsem publikoval minimálně 60 komentářů na sociálních sítích, kterými se snažím upozornit na neuvěřitelný rozmach multikulturalismu a přehlížení nebezpečí nejen nelegální migrace, ale především novodobé okupace starého kontinentu. Je pro mne velkým zklamáním, jak současné garnitury evropských politiků nedokáží této hrozbě čelit, jak strkají hlavu do písku a jak se ve zaslepenosti sami sebou nechávají zatlačit do kouta a ještě ustupují tlaku těch, kteří nás chtějí připravit o základní kulturní kořeny a morální hodnoty.

Možná tím někoho už otravuji, ale chci vás ubezpečit, že s tím nepřestanu, protože se nesmíme nechat umlčet a odradit v hájení toho, za co skutečně bojovaly generace našich otců a dědů. Nemůžeme to udělat minimálně pro naše děti, pro které máme povinnost zachovat naši zemi a naši Evropu takovou, jakou jsme ji zdědili my, nikoliv zahalenu do burky.

A myslím si, že bychom si to měli uvědomovat především teď, když se blíží další volby do Evropského parlamentu. Byť je celý bruselský systém velmi zkostnatělý, tak nikomu z nás nepomůže, když v europarlamentu usednou jen další šedé myši, které nebudou mít sílu vzdorovat sprintu směrem k této nebezpečné propasti.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Netolický podnikl inspekční cestu po očkovacích centrech

22:57 Hejtman Netolický podnikl inspekční cestu po očkovacích centrech

Ve Svitavách očkují ve Fabrice, v dalších třech městech budou centra zůstávat v areálech nemocnic.