Senátor Valenta: Evropa si musí vybrat

12. 3. 2019 11:38

Komentář na facebookovém profilu k budoucnosti evropského kontinentu a volbám do EP

Senátor Valenta: Evropa si musí vybrat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivo Valenta

Tak jsem spočítal, že za poslední rok jsem publikoval minimálně 60 komentářů na sociálních sítích, kterými se snažím upozornit na neuvěřitelný rozmach multikulturalismu a přehlížení nebezpečí nejen nelegální migrace, ale především novodobé okupace starého kontinentu. Je pro mne velkým zklamáním, jak současné garnitury evropských politiků nedokáží této hrozbě čelit, jak strkají hlavu do písku a jak se ve zaslepenosti sami sebou nechávají zatlačit do kouta a ještě ustupují tlaku těch, kteří nás chtějí připravit o základní kulturní kořeny a morální hodnoty.

Možná tím někoho už otravuji, ale chci vás ubezpečit, že s tím nepřestanu, protože se nesmíme nechat umlčet a odradit v hájení toho, za co skutečně bojovaly generace našich otců a dědů. Nemůžeme to udělat minimálně pro naše děti, pro které máme povinnost zachovat naši zemi a naši Evropu takovou, jakou jsme ji zdědili my, nikoliv zahalenu do burky.

A myslím si, že bychom si to měli uvědomovat především teď, když se blíží další volby do Evropského parlamentu. Byť je celý bruselský systém velmi zkostnatělý, tak nikomu z nás nepomůže, když v europarlamentu usednou jen další šedé myši, které nebudou mít sílu vzdorovat sprintu směrem k této nebezpečné propasti.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ODS: Usnesení 29. kongresu

9:20 ODS: Usnesení 29. kongresu

Na kongresu si občanští demokraté zvolili nové vedení – předsedou se stal Petr Fiala, 1. místopředse…