Senátor Valenta: Faltýnek premiérem?

17.11.2018 13:07 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k aktuální situaci kolem kauzy Babiš

Senátor Valenta: Faltýnek premiérem?
Foto: JK
Popisek: Senátor Ivo Valenta

Tisíce lidí demonstrující v ulicích. Průzkumy, podle kterých si většina lidí myslí, že by měl Andrej Babiš skončit ve funkci premiéra. Do toho šéf poslanců hnutí ANO Jaroslav Faltýnek na Pražském hradě na údajně dlouhodobě plánované schůzce s prezidentem. Co z toho plyne?

Že se možná dočkáme toho, že trestně stíhaného Andreje Babiše nahradí v čele vlády jeho pravá ruka a první místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek. Co vy na to? Vsadíme se?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Jak byste problém s drahou naftou a benzínem řešil vy?

Nebo byste ji právě neřešili, abyste lidi přiměli si pořizovat elektroauta? Uvědomujete si, že na to většina lidí nemá, ani že na to není ČR připravena? Jak třeba chcete řešit nabíjení na velkých sídlištích nebo vůbec místech, kde je problém vůbec zaparkovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vondráček (Svobodní): Další z řady “mladických nerozvážností”?

22:01 Vondráček (Svobodní): Další z řady “mladických nerozvážností”?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu na snahu prezidenta Pavla vést českou delegaci na sum…