Senátor Valenta: Gréta s rýmičkou už bude mluvit i do koronaviru?

26.03.2020 12:54 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k snaze Grety Thunberg o zviditelnění prostřednictvím koronaviru

Senátor Valenta: Gréta s rýmičkou už bude mluvit i do koronaviru?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivo Valenta

V posledních dnech jsem si říkal, že už jsem dlouho neslyšel o „tetě Grétě“. Zapálená klimatická aktivistka (nebo spíše někým vedená loutka?) ale nezklamala.

O klimatu se dnes nemluví, svět řeší – a zcela logicky – zásadní problém v podobě pandemie COVID-19. A tak Gréta přispěchala se svým tvrzením, že i ona (ač netestována a s příznaky běžného virového onemocnění) prodělala zřejmě koronavirovou nákazu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL
Pozn. redakce: 79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující server Parlamentní listy vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty.

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Synot

79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozovatele www.parlamentnilisty.cz vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty. Dalšími vlastníky společnosti OUR MEDIA a.s. jsou Michal Voráček, Jan Holoubek a Jiří Čermák.

Ivo Valenta

79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozovatele www.parlamentnilisty.cz vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty. Dalšími vlastníky společnosti OUR MEDIA a.s. jsou Michal Voráček, Jan Holoubek a Jiří Čermák.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Hamplová: Chce to prostě lidi zcela nové generace

Jací jsou podle vás lidi nové generace? Mě přijde, že právě ta nová generace propaguje zelené nesmysly a další, jako třeba různá pohlaví atd. A ještě by mě zajímalo, jak se vlastně díváte na naše členství v EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jurečka (KDU-ČSL): Česká vláda sedí na jednání s donašeči a zrádci

17:03 Jurečka (KDU-ČSL): Česká vláda sedí na jednání s donašeči a zrádci

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke společnému zasedání české a slovenské vlády.