Senátor Valenta: Je důležité, aby lidé nezůstali bez možnosti hájení svých zájmů

08.03.2018 14:39

Lidem z volebního obvodu bývalého senátora Čuby poskytne pomoc senátor Ivo Valenta.

Senátor Valenta: Je důležité, aby lidé nezůstali bez možnosti hájení svých zájmů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Ivo Valenta
reklama

Lidé ze senátního obvodu č. 78 – Zlín nezůstanou bez senátní podpory. Zájemci se mohou v případě potřeby i nadále obracet na „svou“ senátní kancelář. A to i přesto, že docent František Čuba ke konci února 2018 rezignoval na svou pozici senátora ČR právě pro výše zmíněný obvod.

Hájit zájmy místních obyvatel na půdě Senátu ČR bude až do doby zvolení nového senátora Ivo Valenta. Ten je senátorem za sousední volební obvod č. 81, Uherské Hradiště.

„Považuji za nesmírně důležité, aby lidé nezůstali bez možnosti hájení svých zájmů na půdě Senátu. Proto jsem panu docentu Čubovi stejně, jako lidem z jeho volebního obvodu, kteří se na svého senátora chtějí obrátit, slíbil, že až do doby zvolení nového senátora pro jejich obvod budu připraven pomáhat řešit jejich problémy. Proto také bude zachována činnost senátorské kanceláře doc. Čuby ve Zlíně. Pomoc lidem Zlínského kraje je pro mne navíc naprosto logická tím spíše, že jsem současně také zastupitelem Zlínského kraje,“ uvedl senátor Ivo Valenta.

Senátní kancelář, která se nachází na adrese: J. A. Bati 5648, 760 01 Zlín, tedy dočasně převezme právě senátor Ivo Valenta. Sem se také lidé budou moci obracet se svými podněty, případně si dohodnout schůzku se senátorem či lidmi z jeho odborného týmu. Samotné schůzky pak budou probíhat po telefonické, emailové, nebo osobní dohodě s asistentem, který bude v senátní kanceláři fyzicky přítomen.

Senátní kancelář bude již od pondělí, 12.3.2018 v provozu vždy v pondělí, středu a pátek, a to mezi 9. a 12. hodinou. Asistentem, který zájemcům zprostředkuje schůzky s odborným týmem, popř. senátorem, bude Ing. Milan Frnka, bývalý asistent senátora, docenta Fr. Čuby.

Zájemci se mohou na senátní kancelář obracet také prostřednictvím emailu: kancelar.slovacko@ivalenta.cz, nebo telefonicky: +420737277102.

Pozn. redakce: 75% podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující server Parlamentní listy vlastní společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Scheinherr (Praha sobě): Praha vybaví dopravní hřiště koly pro handicapované děti

22:02 Scheinherr (Praha sobě): Praha vybaví dopravní hřiště koly pro handicapované děti

Rada hl. m. Prahy schválila realizaci projektu jízdní kola pro handicapované děti. Město tak pořídí …