Senátor Valenta: Nesmysl, který neměl vzniknout

26.08.2018 9:42 | Zprávy

Slovácký senátor komentuje na facebookovém profilu zmírnění tzv. pamlskové vyhlášky

Senátor Valenta: Nesmysl, který neměl vzniknout
Foto: Jonáš Kříž
Popisek: Senátor Ivo Valenta za Soukromníky

Zmírnění tzv. pamlskové vyhlášky jednoznačně vítám. Od samého začátku se jednalo o zcestnou normu, která rozhodně životní styl mladé generace nijak neřeší. Tvrdil jsem a tvrdím, že nezdravé potraviny si děti mohou koupit kdekoliv jinde a že stravovací návyky jsou zejména věcí jejich rodičů, a nikoliv úřednických předpisů.

Ke zdravému životnímu stylu má stát motivovat úplně jiným způsobem, zejména větší podporou sportu dětí a mládeže. Je dobře, že bude o jedno zbytečně přísné nařízení méně, byť jde o malou kapku v moři.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Jan Bartošek byl položen dotaz

K čapímu hnízdu

Dobrý den, podle mě je hlavní problém v tom, že kauza po tolika letech nebyla uzavřena, vás tento fakt neznepokojuje? Padni komu padni, ale aby jak je možné se soudy tak vlečou? To není jen tento případ

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Trump chce mír, ne válku

9:15 Vích (SPD): Trump chce mír, ne válku

Napjatá schůzka mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a jeho ukrajinským protějškem Volodymyre…