Senátor Valenta: Odešel jsem do světa, abych posbíral zkušenosti a vybudoval mezinárodní společnost. Jsem zpátky, a už natrvalo

05.09.2016 13:33

Definitivně přestěhován: V pátek jsem formálně dotáhl své stěhování zpět na Moravu, když jsem se přihlásil k trvalému pobytu a ve Zlíně požádal o vystavení nového občanského průkazu. Po 18 letech jsem se rozhodl, že se natrvalo usadím ve Zlínském kraji. A nejen já, ale celé moje rodina, která se stejně jako já v příštích dnech přihlásí k trvalému pobytu ve Zlíně.

Senátor Valenta: Odešel jsem do světa, abych posbíral zkušenosti a vybudoval mezinárodní společnost. Jsem zpátky, a už natrvalo
Foto: Archiv IV
Popisek: Senátor Ivo Valenta
reklama

Odešel jsem do světa, abych posbíral zkušenosti a vybudoval mezinárodní společnost, která bude stát pevně na nahou a najde si uplatnění i na těch nejnáročnějších světových trzích. Teď se vracím zpět, neboť moje srdce vždy patřilo Valašsku a Slovácku. A chci, aby v této krásné krajině vyrůstaly také moje děti. 

O to větší motivaci mám k tomu, abych se naplno zapojil do práce pro náš kraj. Hejtmanství potřebuje restartovat a znovu dodat energii a tak na branku. I proto jsem se rozhodl, že v říjnových krajských volbách budu kandidovat na hejtmana a pomůžu tomu, aby byl Zlínský kraj skvělým místem pro život. 

Práce bude víc jak dost. Je třeba dobudovat dálnice, zlepšit dopravní dostupnost na venkově, přestat diskriminovat pacienty díky absenci státem spolufinancované nemocnice, prosadit leteckou záchrannou službu i noční lékařskou pohotovost. Musíme změnit přístup hejtmanství ke školám, ale i obecní samosprávě, aby ředitelé či starostové pouze nevyplňovali stohy papírů, ale mohli se skutečně naplno věnovat své práci. Musíme vytvořit podmínky pro nové silné investory, ale i malé podnikatele, aby lidé ve Zlínském kraji měli více pracovních příležitostí za lepší mzdy a mladí lidé nemuseli opouštět náš krásný kraj. 

Vyhrnul jsem si rukávy a jdu do toho. Společně se mnou přichází nové tváře, mladí lidé i zkušení odborníci či starostové, kteří mají chuť tvrdě pracovat ve prospěch Zlínského kraje. Budu rád, když nám v tomto společném úsilí pomůžete.

Z facebookového profilu politika.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rakušan (STAN): Jsme první kraj, který neschválil sám pro sebe kompenzační bonus

13:48 Rakušan (STAN): Jsme první kraj, který neschválil sám pro sebe kompenzační bonus

Zastupitelstvo Středočeského kraje dnes hlasy ANO, ČSSD a KSČM odmítlo projednat bod „Návrh zákonodá…