Senátor Valenta: Prošustrované miliony

10.08.2016 7:26

Evropská unie poslala do České republiky 727 milionů Kč na migrační politiku. Peníze putovaly na nejrůznější projekty a neziskové organizace, které se věnují zvládání migrační kole. Nejvyšší kontrolní úřad však teď zjistil, že ministerští úředníci vlastně ani neví, komu stovky milionů vlastně konkrétně pomohly.

Senátor Valenta: Prošustrované miliony
Foto: Archiv IV
Popisek: Senátor Ivo Valenta

Nikdo z příjemců těchto dotací nemusel totiž evidovat klienty podle data narození. Přitom pávě podle tohoto údaje ministerstvo vnitra sleduje pobyt cizinců v České republice. Prostě neuvěřitelné diletantství a kocourkov v jednom. Jednak nechápu, proč bychom měli z kapes daňových poplatníků utrácet stovky milionů korun na podporu ekonomických migrantů a plnění evropských migračních kvót, a jednak by mne zajímalo, jestli alespoň peníze skončili třeba u azylantů, anebo se šikovně utopily v černé díře prapodivných neziskových organizací. Smutné bilance dnešní vlády...

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč se nemůžete domluvit????????????????

Pane poslanče, ANO nevolím, jsem volič SPD, ale Vás osobně uznávám a vím, že jste pro lidi udělal mnoho dobrého. Vysvětlete mi prosím, proč se nemůžete domluvit na účinné spolupráci s SPD? Je to tím, že SPD je jednoznačně na straně národa a slušných lidí, zatím co ANO to hraje na všechny strany? Neb...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Červíček: Ve dvorské nemocnici začala stavba nových operačních sálů

7:29 Hejtman Červíček: Ve dvorské nemocnici začala stavba nových operačních sálů

Stávající budovu laboratoří Městské nemocnice Dvůr Králové nad Labem doplní do příštího léta nástavb…