Senátor Valenta: Rezervy mají zůstat rezervami

06.12.2018 10:41 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k zrušení Fondu národního majetku

Senátor Valenta: Rezervy mají zůstat rezervami
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivo Valenta

Plýtvání penězi je sice pro dnešní vládu typické, nicméně mělo by se s ním skoncovat. Kategoricky odmítám, aby ANO vláda mohla utratit 20 miliard korun, které měly zůstat jako rezerva pro stát!

Zřejmě už vládě došly peníze na další uplácení voličů, a tak si o jediný hlas prohlasovala, aby jí tyto peníze spadly do klína. Tyto prostředky by ale měly zůstat vázané na důchody nebo případné likvidace ekologických škod.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Zákaz mobilů ve školách

Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jakob (TOP 09): Ústava není Macinkova a Turkova rozbitá bábovička

19:02 Jakob (TOP 09): Ústava není Macinkova a Turkova rozbitá bábovička

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 25. června 2026 k předběžnému opatření Ústavního soudu.