Senátor Valenta: Slováci by se měli mít na pozoru

4. 2. 2018 22:37

Ivo Valenta komentuje na facebookovém profilu absurdní výroky tohoto týdne.

Senátor Valenta: Slováci by se měli mít na pozoru
Foto: Daniela Černá
Popisek: Senátor Ivo Valenta
reklama

Tento týden je vskutku bohatý na absurdní výstřelky hlasatelů pokroku, dobrotrusů a sociálních inženýrů. Po zákazu účasti tzv. grid girls na startu Formule 1 a poté, co soudružka ombudsmanka Šabatová velí, že školky musí dětem umožnit konzumaci veganského jídla, je zpráva o "genderové harmonizaci" kanadské hymny dalším dílkem, které potírá zdravý rozum a snaží se přetvářet společnost a člověka v souladu s hodnotami absolutní korekntosti, beztvarosti a nové, prý lepší morálky.

Připadá mi to, jako kdyby kanadští zákonodárci snad opravdu upadli na hlavu. Copak si skutečně někdo myslí, že slova o synech v kanadské hymně mají za cíl opomíjet ženy. Copak ti knězové a kněžky genderového fanatismu nechápou, že hymna je takřka nedotknutelným symbolem, uměleckým dílem, které nemusí nutně důsledně říkat ve svých slovech vše a že obsah v celé své šíři se skrývá až za samotným textem?

Občas mám pocit, že naše společnost si někdy ani nezaslouží tak hojné, příznivé a pohodlné podmínky, v jakých žijeme, když je schopna řešit takové nesmysly. Zároveň jsem přesvědčen, že bychom se měli zabyvat skutečnými problémy a že energie investovaná do nesmyslů by mohla být využita daleko prospěšněji.

Pokud to tak půjde dál, měli by se mít na pozoru naši východní sousedé, aby se feministky necítily brzo ukřivděné tím, že hromy nad Tatrami mají zastavit pouze “bratia”.

Pozn. redakce: 75% podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující server Parlamentní listy vlastní společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zdechovský (KDU-ČSL): Hamás patří na seznam teroristických organizací

8:35 Zdechovský (KDU-ČSL): Hamás patří na seznam teroristických organizací

Komentář na facebookovém profilu k Izraeli.