Senátor Valenta: Získal jsem zlato i stříbro

10.10.2020 16:09 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k výsledkům druhého kola voleb do Senátu.

Senátor Valenta: Získal jsem zlato i stříbro
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivo Valenta

Děkuji všem jedenácti tisícům voličům z prvního kola a osmi tisícům voličům z kola druhého za všechny hlasy, které mi věnovali. Je to opravdu velmi vysoká podpora, které si moc vážím.

Šest let v Senátu mi dalo mnoho cenných zkušeností a jsem rád, že jsem během tohoto období mohl otevřít a řešit řadu pro region velmi důležitých témat.

Lidovecký kandidát získal ve finálním „souboji“ více hlasů a potvrdilo se tak, že KDU-ČSL má v našem regionu velmi disciplinované voliče. Vítězi voleb jsem hned po sečtení hlasů telefonicky gratuloval.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL
Pozn. redakce: 79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující server Parlamentní listy vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty.

Synot

79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozovatele www.parlamentnilisty.cz vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty. Dalšími vlastníky společnosti OUR MEDIA a.s. jsou Michal Voráček, Jan Holoubek a Jiří Čermák.

Ivo Valenta

79,920 % podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozovatele www.parlamentnilisty.cz vlastnila do 5.6.2023 společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty. Dalšími vlastníky společnosti OUR MEDIA a.s. jsou Michal Voráček, Jan Holoubek a Jiří Čermák.

Referendum

Paní senátorko, zajímal by mě váš názor na uzákonění referenda u nás? Jste nebo nejste pro? A z jakých důvodů jste případně proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Koudelka (Trikolora): Čechy, Morava, Slezsko - Česká republika - Česko?

16:09 Koudelka (Trikolora): Čechy, Morava, Slezsko - Česká republika - Česko?

Česko je pojem, který ústava ani zákony neznají. Nebyl znám ani v historii, kdy se užíval název země…