Senátor Veleba: Jedu za vámi. S koňským povozem

10.07.2015 19:04

Senátor Jan Veleba objíždí svůj volební obvod Chrudim-Havlíčkův Brod a příští týden zamíří do obcí a měst koňským povozem. „Využil jsem nápad a nabídku svého slovenského kamaráda Stano Becíka, který mi koňský povoz zapůjčí a dokonce bude kočovat se mnou,“ uvedl Jan Veleba. Svého senátora budou moci lidé na Chrudimsku i na Havlíčkobrodsku potkat od úterý 14. do soboty 18. července.

Senátor Veleba: Jedu za vámi. S koňským povozem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jan Veleba

Jde o pokračování a zároveň zpestření cest Jana Veleby po volebním obvodu. „Jsem už téměř v polovině svého senátorského mandátu a rozhodl jsem se zopakovat to, co jsem podnikl ve volební kampani. Tedy, že jsem navštívil postupně každou obec a město, pohovořil s obyvateli, zastavil se ve vesnických prodejnách, ve firmách, u starostek a starostů,“ vysvětlil Veleba.

V minulých týdnech absolvoval senátor první část své „letní jízdy po regionu“. „S autem je to ale samozřejmě jiné, věřím, že z kozlíku koňského potahu to bude úplně něco jiného a že to bude zajímavý úhel pohledu,“ dodal. V průběhu roku Jan Veleba v regionu pravidelně navštěvuje především představitele obcí, ale například i významné zaměstnavatele. „Lidé vědí, že nejsem jen nějaký politik, který za nimi občas při nějaké slavnostní příležitosti přijede z Prahy, ale že jsem jejich senátor,“ poznamenal senátor Veleba. Tož přejme „ať mu koně jdou!“

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Euro je cestou k vyšší prosperitě a stabilitě naší ekonomiky

To tvrdíte vy. Pokud ale vím, třeba v Řecku měli Euro a dostali se do velkých finančních problémů, které pak řešili ostatní státy, takže kdyby byla vaše teze správná, jak to že se Řecko dostalo do takových dluhů a hrozil krach jejich ekonomiky?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Stanjura: Hlavní výhodou je snížení administrativní zátěže nejen na straně OSVČ

18:09 Ministr Stanjura: Hlavní výhodou je snížení administrativní zátěže nejen na straně OSVČ

Projev na 103. schůzi Poslanecké sněmovny 23. května 2024 – reakce na interpelaci poslankyně Schille…