Senátor Veleba: Jedu za vámi. S koňským povozem

10. 7. 2015 19:04

Senátor Jan Veleba objíždí svůj volební obvod Chrudim-Havlíčkův Brod a příští týden zamíří do obcí a měst koňským povozem. „Využil jsem nápad a nabídku svého slovenského kamaráda Stano Becíka, který mi koňský povoz zapůjčí a dokonce bude kočovat se mnou,“ uvedl Jan Veleba. Svého senátora budou moci lidé na Chrudimsku i na Havlíčkobrodsku potkat od úterý 14. do soboty 18. července.

Senátor Veleba: Jedu za vámi. S koňským povozem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jan Veleba

Jde o pokračování a zároveň zpestření cest Jana Veleby po volebním obvodu. „Jsem už téměř v polovině svého senátorského mandátu a rozhodl jsem se zopakovat to, co jsem podnikl ve volební kampani. Tedy, že jsem navštívil postupně každou obec a město, pohovořil s obyvateli, zastavil se ve vesnických prodejnách, ve firmách, u starostek a starostů,“ vysvětlil Veleba.

V minulých týdnech absolvoval senátor první část své „letní jízdy po regionu“. „S autem je to ale samozřejmě jiné, věřím, že z kozlíku koňského potahu to bude úplně něco jiného a že to bude zajímavý úhel pohledu,“ dodal. V průběhu roku Jan Veleba v regionu pravidelně navštěvuje především představitele obcí, ale například i významné zaměstnavatele. „Lidé vědí, že nejsem jen nějaký politik, který za nimi občas při nějaké slavnostní příležitosti přijede z Prahy, ale že jsem jejich senátor,“ poznamenal senátor Veleba. Tož přejme „ať mu koně jdou!“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Volfová (ANO): Kruhový objezd v ulici České mládeže bude konečně na pozemcích kraje

22:56 Volfová (ANO): Kruhový objezd v ulici České mládeže bude konečně na pozemcích kraje

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových bezplatně převede pozemky v hodnotě 304 800 korun p…