Senátor Veleba: Jedu za vámi. S koňským povozem

10.07.2015 19:04

Senátor Jan Veleba objíždí svůj volební obvod Chrudim-Havlíčkův Brod a příští týden zamíří do obcí a měst koňským povozem. „Využil jsem nápad a nabídku svého slovenského kamaráda Stano Becíka, který mi koňský povoz zapůjčí a dokonce bude kočovat se mnou,“ uvedl Jan Veleba. Svého senátora budou moci lidé na Chrudimsku i na Havlíčkobrodsku potkat od úterý 14. do soboty 18. července.

Senátor Veleba: Jedu za vámi. S koňským povozem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jan Veleba
reklama

Jde o pokračování a zároveň zpestření cest Jana Veleby po volebním obvodu. „Jsem už téměř v polovině svého senátorského mandátu a rozhodl jsem se zopakovat to, co jsem podnikl ve volební kampani. Tedy, že jsem navštívil postupně každou obec a město, pohovořil s obyvateli, zastavil se ve vesnických prodejnách, ve firmách, u starostek a starostů,“ vysvětlil Veleba.

V minulých týdnech absolvoval senátor první část své „letní jízdy po regionu“. „S autem je to ale samozřejmě jiné, věřím, že z kozlíku koňského potahu to bude úplně něco jiného a že to bude zajímavý úhel pohledu,“ dodal. V průběhu roku Jan Veleba v regionu pravidelně navštěvuje především představitele obcí, ale například i významné zaměstnavatele. „Lidé vědí, že nejsem jen nějaký politik, který za nimi občas při nějaké slavnostní příležitosti přijede z Prahy, ale že jsem jejich senátor,“ poznamenal senátor Veleba. Tož přejme „ať mu koně jdou!“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pospíšil (TOP 09): Bezúročné půjčky ještě před Velikonoci

7:33 Pospíšil (TOP 09): Bezúročné půjčky ještě před Velikonoci

Komentář na facebookovém profilu k bezúročným půjčkám