Senátor Veleba: Jedu za vámi. S koňským povozem

10.07.2015 19:04 | Zprávy
autor: PV

Senátor Jan Veleba objíždí svůj volební obvod Chrudim-Havlíčkův Brod a příští týden zamíří do obcí a měst koňským povozem. „Využil jsem nápad a nabídku svého slovenského kamaráda Stano Becíka, který mi koňský povoz zapůjčí a dokonce bude kočovat se mnou,“ uvedl Jan Veleba. Svého senátora budou moci lidé na Chrudimsku i na Havlíčkobrodsku potkat od úterý 14. do soboty 18. července.

Senátor Veleba: Jedu za vámi. S koňským povozem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jan Veleba

Jde o pokračování a zároveň zpestření cest Jana Veleby po volebním obvodu. „Jsem už téměř v polovině svého senátorského mandátu a rozhodl jsem se zopakovat to, co jsem podnikl ve volební kampani. Tedy, že jsem navštívil postupně každou obec a město, pohovořil s obyvateli, zastavil se ve vesnických prodejnách, ve firmách, u starostek a starostů,“ vysvětlil Veleba.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Kateřina​ Stojanová byl položen dotaz

Vy jste pro zrušení imunity?

Navrhnete to? Debata o zrušení je podle mě k ničemu, přeci každému je jasné, že není spravedlivé, aby politici jako jediní byli takto chráněni. To pak není ani žádná rovnost před zákonem a stejná práva pro všechny. A není to snad v ústavě, že jsou si všichni rovni?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátorka Ludková: Nástroj proti kriminalitě, nebo nebezpečný precedent?

22:14 Senátorka Ludková: Nástroj proti kriminalitě, nebo nebezpečný precedent?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k tzv. odčerpávacímu zákonu.