Senátorka Seitlová: Potřebuje Česká republika kanál Dunaj - Odra - Labe za 250 miliard?

11.06.2019 13:02 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke kanálu Dunaj - Odra - Labe

Senátorka Seitlová: Potřebuje Česká republika kanál Dunaj - Odra - Labe za 250 miliard?
Foto: zeleni.cz
Popisek: Senátorka Jitka Seitlová (KDU-ČSL)

Potřebuje Česká republika kanál Dunaj - Odra - Labe za 250 miliard? Na toto téma jsem v Senátu zorganizovala veřejné slyšení, které se uskuteční už tento pátek, 14. 6. I když se ten den do Prahy nedostanete, můžete vše od 9. hodiny sledovat online na stránkách Senátu! Slibuji širokou diskuzi s řadou odborníků.

Stavba DOL může výrazně ovlivnit Váš život i prostředí, ve kterém žijete a právě nadcházející veřejné slyšení jistě přispěje ke zjistění nových informací o záměru a jeho dopadech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Velezrada

Já rozhodně nesouhlasím s tím, aby se EU změnila ve federaci, ale to, že prezident řekne svůj názor, že by ji preferoval, přeci není žádná velezrada. To nemůže říci svobodně svůj názor? Nebo on snad pro přeměnu podniká nějaká kroky, které mi unikly?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Ať nám ty solární barony nenahradí baroni větrní

13:12 Rajchl (PRO): Ať nám ty solární barony nenahradí baroni větrní

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k větrné energetice.