Senátorka Zwyrtek Hamplová: Jsem patrně nevítaná senátorka přinášející na stůl nevítaná témata

12.12.2023 20:14 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k bloku přednášek v Senátu o covidu.

Senátorka Zwyrtek Hamplová: Jsem patrně nevítaná senátorka přinášející na stůl nevítaná témata
Foto: archiv: Jana Zwyrtek Hamplová
Popisek: Jana Zwyrtek Hamplová, advokátka

ÚSTAVNÍ ASPEKTY DOBY COVIDOVÉ

A NAVAZUJÍCÍ TÉMATA DOBY se ocitla 11. 12. 2023 poprvé na půdě SENÁTU, a to přesto, že už dvakrát Senátní komise pro kontrolu práce Kanceláře Senatu nepovolila tuto akci jako veřejnou a se servisem senátu. Jsem patrně nevítaná senátorka přinášející na stůl nevítaná témata…

Akce se “navzdory protivenství” velmi vydařila - salonek byl plný a hosté mimořádní… jak ti přednášející, tak posluchači včetně zástupce médií… promítaly se i dva dokumenty, a odborná erudice byla, troufám si říct, ve všech oborech, na top úrovní. Co slovo, to jasný fakt a logika. A vůle naslouchat…. To proto, že spolupracujeme v podstatě celé tři roky, a máme už značnou sílu - i týmovou. 

Přednášejícími byli:

Jana Zwyrtek Hamplová - senátorka, advokátka, pro oblast práva, mj. pandemické smlouvy, Karel Janeček - matematik, zakladatel Nadačního fondu pomoci, podnikatel a bojovník proti korupci, jeho jasné analýzy velmi zaujaly, Jiří Urbánek - stratég prodeje a marketingu ve farmaceutickém průmyslu, ten popsal perfektně celý proces kolem firmy Pfizer, Viktor Baroš - novinář a režisér, autor dokumentu Tečkované příběhy, Milan Kájinek z The Epoch Times skvěle zastoupil média….

Z akce byl pořizován záznam, a v tomto týdnu ho zde najdete…. I další informace, které by neměly zapadnout…. K akci se budeme vracet, a hlavně - je to jen začátek. Slovo odpovědnost nebude jen slovo.

Děkujeme tak všem, kteří jste dnešní odpoledne strávili s námi, a za organizaci svému týmu - Andrejce Navrátilové a Lukáši Bočanovi, a Viktoru Barošovi za technickou pomoc, když nám senát neposkytl ani mikrofon… Akce byla díky naší týmové souhře naprosto profesionální…. Ostuda je to tak pouze pro senát - že vytváří senátory první a druhé kategorie, a cenzuruje témata… (Což bude mít ještě dohru).

Ale dnes - super lidé, super akce, a já vám všem DĚKUJI!

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

COVID

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

RNDr. Alexandr Vondra byl položen dotaz

spalovací motory

Kéž by se vám podařilo zrušit zákaz spalovacích motorů, ale upřímně, věříte tomu, že se vám to podaří? Jak toho chcete docílit? Zatím to nevypadá, že by EU chtěla zákaz zrušit. Nejsou to z vaší strany jen plané sliby před volbami?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hašek (PRO): Několikátý fatální přešlap naprosto zbytečného ministra

14:07 Hašek (PRO): Několikátý fatální přešlap naprosto zbytečného ministra

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na prohlášení ministra Dvořáka v Partii Terezie Tománko…