Severočeši.cz nabízejí zkušenosti z vedení měst a obcí

11.08.2020 19:56

V příštím roce nás čekají další volby do krajského zastupitelstva a své kandidáty a hlavně jejich zkušenosti nabídne hnutí Severočeši.cz, které má v současné době svého zástupce jak v senátu, tak ve vedení měst a obcí v kraji.

Severočeši.cz nabízejí zkušenosti z vedení měst a obcí
Foto: severocesi.cz
Popisek: Severočeši.cz - logo
reklama

“V Ústeckém kraji máme mnoho aktivních politiků na různých pozicích od členů komisí, přes zastupitele, radní, až po starosty. Zároveň si všichni uvědomujeme, jak složitá a náročná je práce v opozici, pokud chcete pro svou obec něco udělat. Všichni naši zástupci dokazují, že děláme konstruktivní politiku, snažíme se vždy o problému hovořit a společně pak hledat možnosti řešení,” říká lídr kandidátky, bývalý krajský zastupitel a starosta města Dubí Petr Pípal, který již podruhé v komunálních volbách získal s kandidátkou Severočeši - Dubí nadpoloviční většinu v zastupitelstvu. Právě v Dubí se podařilo řešení nalézt a město, které všichni spojovali s prostitucí a zločinem, je dnes běžně fungující obec.

Mezi kandidáty do krajských voleb tak nebudou chybět senátor pro obvod Ústí nad Labem Jaroslav Doubrava, starostka města Lom Kateřina Schwarzová, místostarosta Litoměřic Lukas Wünsch či zastupitel Rumburku Radek Slavík. Své služby postupně nabídnou další aktivní lidé z různých koutů Ústeckého kraje pracující v různých profesích tak, aby se společně snažili zlepšit podmínky pro lékaře a sestry a tím i kvalitu zdravotní péči, zvýšit počet policistů a strážníků a tím i bezpečnost a či získat více peněz pro rozvoj Ústeckého kraje. Velký důraz kladou také na turistiku, díky které plynou do kraje také významné investice i další příjmy pro podnikatele v turistickém ruchu. Tomu by se měl věnovat ředitel Destinační agentury České středohoří Luděk Jirman.

Severočeši.cz byli v krajském zastupitelstvu již dvě volební období mezi roky 2008 až 2016 a ačkoliv byli v opozici, dokázali hlavně díky rozumné nekonfliktní politice prosadit řadu ze svých volebních slibů. V tomto trendu chtějí pokračovat i nadále. Snažit se prosazovat zájmy svých voličů, ale zároveň podporovat a diskutovat o návrzích zástupců jiných politických stran.

(převzato z Profilu)

ArticleDetailRelatedProfileArticleLinkTitle Severočeši.cz

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Vojtěch udělal na ministerstvu víc práce než většina jeho předchůdců

10:46 Premiér Babiš: Vojtěch udělal na ministerstvu víc práce než většina jeho předchůdců

Poděkování na facebookovém profilu Adamu Vojtěchovi za jeho práci na ministerstvu zdravotnictví.