Skopeček (ODS): Prezident Zeman má rád vysoké daně a státní přerozdělování

23.09.2020 13:34 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k návrhu prezidenta Zemana zrušit superhrubou mzdu jen dočasně

Skopeček (ODS): Prezident Zeman má rád vysoké daně a státní přerozdělování
Foto: Archiv Jana Skopečka
Popisek: Poslanec Jan Skopeček

V Lánech se sešel prezident Zeman a jeho expertní tým s premiérem Babišem a ministryní financí Schillerovou nad rozpočtem a daňovými změnami. Prezident Zeman jako socialista má v oblibě vysoké daně a státní přerozdělování. Navrhl proto, aby plánované zrušení superhrubé mzdy a snížení sazby daně na 15 % platilo jen po dva roky.

Byla by velká hloupost zrušit superhrubou mzdu a snížit sazbu daně na 15 % jen dočasně. Vedle vysokých a složitých daní trápí českého daňového poplatníka i nepředvídatelnost a časté změny daní. Prezidentův návrh by to jen zhoršil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jiří Čunek byl položen dotaz

Vláda

Chápu vás dobře, že vy hodnotíte líp novou vládu než tu předchozí? A jelikož to není poprvé, co se stavíte na stranu ANO, neuvažujete, že byste změnil politický dres?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Evropská unie platí obrovské částky za svou propagandu

13:09 Okamura (SPD): Evropská unie platí obrovské částky za svou propagandu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k financování propagace unijních elit