Skopeček (ODS): Stvrzeno již stvrzené, odvoláno odvolané

15.11.2021 10:37 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k uplynulému klimatickému summitu OSN v Glasgow

Skopeček (ODS): Stvrzeno již stvrzené, odvoláno odvolané
Foto: Archiv Jana Skopečka
Popisek: Jan Skopeček (ODS)

Stvrzeno již stvrzené, odvoláno odvolané. Tak by se dal shrnout uplynulý summit v Glasgow.

Zatímco politici nutí Evropany, aby se setkávali on-line, cestovali vlaky a elektromobily, světoví lídři spálili tisíce litrů kerosinu v privátních tryskáčích.

Vrcholné vedení Číny akci úplně ignorovalo. Další zástupci asijských a rozvojových ekonomik ze slušnosti dorazili, ale jejich závazky jsou od těch evropských na hony vzdálené. Třeba budoucí nejlidnatější země světa se zavázala k uhlíkové neutralitě za 50 let, v roce 2070.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

K čemu jsou vyšetřovací komise?

Tvrdíte, že je chcete zřizovat třeba ke kauze Dozimetr, ale můžete uvést jeden příklad, kdy ustanovení komise bylo k něčemu dobré a komise něco vyřešila?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zelení: Hostíme digitální giganty, ale nemáme na ně páky

22:01 Zelení: Hostíme digitální giganty, ale nemáme na ně páky

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k chybějícímu zákonu pro vymáhání povinností online…