Šlachta (Přísaha): Fialova vláda důvěru Přísahy nemá

14.01.2022 11:33 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k důvěře vládě premiéra Fialy

Šlachta (Přísaha): Fialova vláda důvěru Přísahy nemá
Foto: Hana Brožková
Popisek: Robert Šlachta

Fialova vláda důvěru Přísahy nemá. Ne kvůli programovém prohlášení, o kterém se debatuje celý den ve sněmovně, ale kvůli tomu, že tato vláda už dokázala, že jí jde především o sebe. O posty pro kamarády.

74 nových míst pro úředníky na Úřadu vlády. Na jejich platy půjde o 43 milionů navíc. Kalousek do VZP. Podivní náměstci na obraně. Piráti jako političtí náměstci a zbytek jako ministři bez portfeje. A k tomu auta, asistentky, servis a peníze od státu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Můžete popravdě odpovědět?

Jak je to s tím přidělovaní dotací Agrofertu, vy tvrdíte, že vám dala EU zelenou, Piráti opak. Můžete zveřejnit vysvětlení od orgánů EU jak to je? Jestli nemáte co tajit, tak nevidím důvod tajit ani odpověď z EU.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Juchelka: Valorizace? Není to jednoduché

17:03 Ministr Juchelka: Valorizace? Není to jednoduché

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 8. července 2026 k vládnímu návrhu zákona, kterým se mění z…