Šlachta (Přísaha): Prostě klasická trafika

20.07.2023 19:05 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kauze náměstkyně pražského primátora

Šlachta (Přísaha): Prostě klasická trafika
Foto: Hans Štembera
Popisek: Robert Šlachta

Co se stalo Pirátům? Už se zcela naučili móresům ODSky? Nebo je přemohly všechny ty lobbistické dohody, chlebíčky a večírky?

Po tom, co Piráti srazili paty a poslušně dál sedí ve vládě s Donem Pablem na postu ministra spravedlnosti, přichází jejich další skandál. Tentokrát je to klasická trafika. Náměstkyně primátora Prahy, která tam sedí za Piráty, najala svého partnera, taky Piráta, jako svého poradce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

To by mě také zajímalo

Kdo volí ti, co posuzují regulérnost kampaní? A myslíte, že nejsou transparentní a objektivní? Prý jste pokutu dostali nejen vy, ale i třeba ODS, jestli to je pravda, tak podle čeho usuzujete, že vám byla pokuta udělena, protože jste nepohodlnou stranou? Nebo myslíte, že jí je i ODS?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Komínek (KSČM): Vládě končí mandát, tak už se u policie asi tolik nebojí

6:07 Komínek (KSČM): Vládě končí mandát, tak už se u policie asi tolik nebojí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k k zásahu NCOZ u Správy železnic.