V říjnu jsem se za hnutí Přísaha obrátil na prezidenta Petra Pavla, aby se jasně a veřejně postavil proti zrušení práva veta v Evropské unii. Hlavně v otázkách bezpečnosti, obrany a zahraniční politiky. Asi jste ten dopis viděli. Právě teď to prochází evropskými institucemi a podporují to Piráti a STAN.
ak nám přišla odpověď. Ano, dne 13. prosince, i když na dopisu je datum 30. listopadu. Nevadí. Co ale vadí, je obsah dopisu. Žádné jasné a veřejné prohlášení směrem k zachování veta v klíčových oblastech. Ostatně přečtěte si to sami.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
EU , Pavel , Šlachta , přísaha , právo veta
autor: PV
Veřejná doprava
Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?
Další články z rubriky

14:12 Turoňová (Stačilo!): Na Krétu a Gavdos se valí tisíce migrantů
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k migraci.
- 12:17 Senátor Hraba: TOP 09 se asi zdá, že mají zbytečně moc voličů
- 10:17 Šťastný (PRO): Když stát rabuje obce
- 8:14 Senátor Hájek: Leyenová. Sebereflexe = 0. Sebevědomí = 100
- 6:14 Balaštíková (ANO): Tohle není obnova důvěry, to je její kremace
- 22:31 Peštová (ANO): Blackouty nejsou strašení – jsou reálná hrozba. A tato vláda ji ignoruje