Sládek (SPR-RSČ): Chytrá horákyně radí, žádá, informuje

08.06.2017 19:50

Znáte jistě tu pohádku. Ovšem to, co dnes předvádí Evropská komise a celá bruselská centrála, je již buď sci-fi pohádka, anebo sprosté pohrdání lidmi a jejich inteligencí. Chytrá horákyně splnila všechny úkoly, přišla na zámek nahá i oblečená.

Sládek (SPR-RSČ): Chytrá horákyně radí, žádá, informuje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Sládek

Evropská komise, neboli evropská samozvaná nadvláda přísně zakázala členským zemím zatýkat a zadržovat ilegální přivandrovalce, lze je pouze deportovat do země, odkud přišli.

A tady budeme muset použít DNA a naklonovat Christiana Andersena, bratry Grimmové, Boženu Němcovou, a jistě alespoň dvě desítky dalších pohádkářů. Jedině oni by totiž dokázali vymyslet, jak deportovat z České republiky kamkoliv přivandrovalce, kterého nesmíme zatknout a zadržet. Anebo si ze Star Treku vypůjčit přenosné teleportační zařízení, kterým bychom mohli deportovat prostřednictvím teleportace přivandrovalce na místě, kde bychom ho zahlédli.

Totální odzbrojení spočívající v zákazu kamenů, klacků, sklenic, nůžek, nožů, pilníků, sekyrek, aut, prostě všeho, zrušení práv a svobod, totální zákaz myšlení, jehož porušení bude trestáno lobotomií provinilců.

Vážení spoluobčané, ani pohádkáře, ani sci-fi nástroje. Když je nemůžeme ani zatknout, ani zadržet, tak je jediným řešením žádného přivandrovalce sem nepouštět. Je zapotřebí ustanovit občanské hlídky na hranicích a každého vykopat hned u hraniční čáry dříve, než vstoupí na naše území. Od vlády a prezidenta se těchto kroků evidentně nedočkáme.

PhDr. Miroslav Sládek

  • SPR-RSČ Miroslava Sládka
  • mimo zastupitelskou funkci

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vodička (ČSSD): Zachovejme ÚVV

5:36 Vodička (ČSSD): Zachovejme ÚVV

Ústřední výkonný výbor české sociální demokracie je demokratickým zástupcem členstva ČSSD a reprezen…