Sládek (SPR-RSČ): Dlouhé umírání české oběti teroristů

26. 7. 2017 15:07

V Egyptě umírá žena, kterou smrtelně zranil islámský terorista. Dlouhá a bolestivá cesta do záhrobí. Jak se nyní zachováme my, čeští pštrosi. Jaká bude naše reakce? Dosud se naši spoluobčané mohli tvářit, že se jich to vlastně netýká.

Sládek (SPR-RSČ): Dlouhé umírání české oběti teroristů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Sládek
reklama

A najednou máme teror přímo doma. Již se nemůžeme tvářit, že se nás to netýká, umírá totiž náš spoluobčan. I taková výmluva proložená závistí, nemusela tam jezdit, mohla s námi zůstat u rybníka, již neobstojí. Vraždících maniaků je již Evropa plná. Přesně tak to začínalo před nedávnem. Jakmile začne téci krev, další oběti na sebe nedají dlouho čekat. Příště to již nebude pláž někde v letovisku, příště to budou náměstí našich, dosud tak poklidných měst.

Novináři útlocitně mlčí a fanatičtí obhájci přivandrovalců předstírají, že jsou právě na dovolené. Jenže ti netvoří většinu národa, je jich jenom hrstka. Dirigovat ale mohou Českou republiku a nás všechny jenom díky hlouposti a lenosti právě té většiny. Nic nedělat, do ničeho se nemíchat a strkat hlavu do písku zbroceného první českou krví. Politika prolíná celým naším životem. Určuje v podstatě celou naši cestu životem. Proto prohlásit, já se o politiku nezajímám, může jenom kus ve stádě býložravců, rozhodně ne myslící člověk, právě tak jako nejít k volbám. Anebo stále dokola volit spasitele, kteří jsou zde s námi čtrnáct dní i s cestou a kteří se jako paraziti živí jenom tím, co kde opíší? Ani tudy cesta nevede.

Vzít rozum do hrsti, zamyslet se nad tím, kdo plní sliby a nikdy nezměnil ani názor, ani stranickou příslušnost. Tomu dát důvěru prostřednictvím hlasu ve volbách. Ten jediný je zárukou toho, že dnes umírající Češka je poslední českou obětí islámského teroru.

PhDr. Miroslav Sládek

  • SPR-RSČ Miroslava Sládka
  • mimo zastupitelskou funkci

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Vojtěch: Největším úskalím změn často bývá nedostatečná komunikace

10:53 Ministr Vojtěch: Největším úskalím změn často bývá nedostatečná komunikace

Otevřená odpověď ministra Adama Vojtěcha na dopis zaměstnanců Psychiatrické nemocnice Havlíčkův Brod