Sládek (SPR-RSČ): Německo náš vzor, ale jen když se to vládnoucí bandě hodí

21. 11. 2017 5:34

Ve své příchylnosti ke každému, kdo tady právě vládne, ve snaze být vždy papežštější nežli papež, vyniká tento národ nade všemi ostatními národy.

Sládek (SPR-RSČ): Německo náš vzor, ale jen když se to vládnoucí bandě hodí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Sládek

Když tady vládlo nacistické Německo, takřka celá země buď hajlovala přímo, anebo se smířila s danou situací, když tady vládla internacionalistická diktatura, bylo to to samé, jen v jiné barvě. I sametový podvod jsme dotáhli k dokonalosti, kterou budou schopni okopírovat leda lidožrouti ze Zimbabwe.

Kopírujeme, přeháníme v důkazech poslušnosti, ale i to má svoje hranice. Nesmí to totiž ohrozit koryta momentálně vládnoucí bandy v České republice. Současná německá kancléřka je někým vysmívána, kritizována, někým zase velebena v případě přijímání přivandrovalců. Výsledek voleb v Německu je velmi rozpačitý a jednotlivé politické strany zastoupené v Bundestagu se nemohou dohodnout. Frau Merkel nejspíše nabídne demokratické řešení parlamentní krize, a to vypsání nových voleb.

A najednou se od ní distancují všichni poslanci zastoupení v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky. A to jak ti, kdo ji kritizovali, tak ti, kdo ji chválili. Takové řešení přeci není státotvorné, bude to Němce stát další peníze na uspořádání voleb, ohrozí to stabilitu země. Slyšíte ale ten falešný tón, tu falešně předstíranou péči o blaho národa a státu?

Poslanci, kteří se dostali ke korytům se prostě nebudou chtít pustit a budou se v parlamentu držet jako ... košile. Než aby riskovali, že se tam příště nedostanou, tak raději obětují národ i vlast. Náležitě to však pro všechny hlupáky zabalí do líbivých hesel, která je mají představit v roli státotvorných a konstruktivních politiků. Kdo jim to věří, tomu stejně není pomoci. Kdo však alespoň trochu přemýšlí, měl by se připravit na vymetení celé té zkorumpované bandy.

Převzato z profilu.

PhDr. Miroslav Sládek

  • SPR-RSČ Miroslava Sládka
  • mimo zastupitelskou funkci

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hodina (BPP): Vánoční setkání a vzpomínka na děti

5:34 Hodina (BPP): Vánoční setkání a vzpomínka na děti

I letos se sejdeme o Vánocích, abychom připomenuli, že ne všichni rodiče mohou slavit tyto největší …