Sládek (SPR-RSČ): Sedmadvacet let po Sametové revoluci...

23.11.2016 4:29 | Zprávy

Bohužel toto přiznání přichází v době, kdy je republika v naprostém rozkladu a sklízíme tedy hořké plody připraveného podvodu, beztrestnosti pohlavárů zločinecké organizace, hladkého přesunu komunistických funkcionářů do ekonomické sféry, a tím nejen uchování, ale přímo nepředstavitelně absurdní posílení a rozšíření jejich moci.

Sládek (SPR-RSČ): Sedmadvacet let po Sametové revoluci...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Sládek

Před dvaceti sedmi lety se naše země nacházela ve stejné situaci jako náš severozápadní soused po druhé světové válce. Po porážce nacistického Německa po druhé světové válce bylo rozhodnuto, že Německo projde procesem denacifikace. Ta měla spočívat v odstranění nacionálního socialismu z poválečného Německa.

A to se také stalo. Pouze ve stručných bodech. Pohlaváři nacistického režimu byli předvedeni před soud a odsouzeni k vysokým trestům včetně trestů smrti. NSDAP byla prohlášena za zločineckou organizaci, zakázána a rozpuštěna. Nacionálně socialistická ideologie byla prohlášena za zločinnou, propagace nacionálně socialistické ideologie a používání nacistických symbolů bylo zakázáno pod přísnými tresty. Byl schválen a uplatňován zákon o zákazu výkonu povolání, který znemožnil funkcionářům zločinecké organizace najít zaměstnání ve veřejné a státní sféře, jako například na ministerstvech, úřadech, školách.

Všechna tato opatření vedla k morální záchraně německé společnosti a z toho plynoucího základu pro úspěšný další nejen morální, ale také ekonomický rozmach. Již mnohem dříve než po dvaceti sedmi letech se tak z válkou totálně zničené země, s obrovskými ztrátami na lidských životech stala jedna z největších světových ekonomik. Z ruin povstalo nové Německo.

A jak to vypadá v České republice po stejně dlouhém období?

Komunistická strana existuje a vyvolává schizofrenní postoje. Občané snadno zapomínající na příkoří a zločiny jsou v podstatě obdivovateli komunistického režimu a jeho představitelů nejen v bývalém Československu, ale také v bývalém Sovětském svazu. Bývalí komunisté, kteří jsou dnes představiteli jiných stran sice mlčí, ale funkcionáři KSČM se pravidelně schází na místech spjatých s činnosti zločinecké KSČ a jako obdivovatelé komunistických zločinů a zločinců pronášejí plamenné projevy, ve kterých hlásají, že komunismus udělal pro lidi mnoho dobrého a že se v té době měl lid lépe než nyní.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

Sládek , SPR-RSČ , 17. listopad

autor: PV

Bc. Tomáš Kubín byl položen dotaz

Lídři EU se shodly na zvýšení tlaku na Rusko

Dobrý den, mám pár dotazů, k tomu, co pořád slyšíme. Kdo jsou to ti lídři EU? Kdo jim dal mandát něco rozhodovat a vyjednávat? A schvalujete to, co vyjednají pak i vy poslanci? Jestli ne, tak k čemu vás volíme, když pak rozhodují jiní? Neměli by ti, co jsou voleni občany mít ten nejsilnější mandát? ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Turková (PRO): Brutálně ho zbili při odvodu. Na následky zemřel. To je Ukrajina

20:16 Turková (PRO): Brutálně ho zbili při odvodu. Na následky zemřel. To je Ukrajina

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Ukrajině.