Šlechta (ODS): Rada palestinské hospodyňky

20.03.2016 8:28 | Zprávy
autor: PV

"To jste podělali", povzdechla si palestinská hospodyňka, když se dozvěděla poslední "jobovku". K čemu došlo? Dvaadvacetiletý Palestinec Bašár Masalha v úterý 8.3.2016 pobodal v izraelské Jaffě dvanáct náhodných chodců, z nichž jeden - americký turista Taylor Force - zraněním podlehl.

Šlechta (ODS): Rada palestinské hospodyňky
Foto: ODS
Popisek: ODS

Zdánlivě nudná zpráva, kterých jsme v posledních letech z Izraele slyšeli již stovky. V něčem je však nepochopitelná. Šéf palestinské samosprávy Mahmúd Abbás útok neodsoudil! Místo toho jsme se z palestinských médií dozvěděli, že  Bašár Masalha je "hrdina, který zaútočil na okupanty."

"To jste podělali", povzdechla si palestinská hospodyňka podruhé, když se dozvěděla, že kvůli tomu Abbáse kritizoval americký víceprezident Joe Biden. Palestinská hospodyňka je totiž ženská prostá,ale moudrá. Ví, že pokud chce žít v míru, musí se představitel její země vyjadřovat jako umírněný politik a nemůže schvalovat terorismus. Palestinská hospodyňka ví, že když před dvěma lety izraelský mladík zabil Palestince, dostal za to doživotí, bez ohledu na to, že mu v době vraždy bylo 17 let.Palestinská hospodyňka se stydí za to, že Izrael své vrahy je schopen odsoudit, ale palestinští vrahové jsou oslavování a k jejich činům jsou povzbuzováni další nešťastníci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

22:33 Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.