Šmarda (SOCDEM): Všichni jsou si rovni, někteří jsou si ale rovnější…

19.12.2023 20:07 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k ziskům bank a pojišťoven

Šmarda (SOCDEM): Všichni jsou si rovni, někteří jsou si ale rovnější…
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Šmarda

Zatímco lidem klesá životní úroveň, banky s pojišťovnami hlásí pohádkově vysoké zisky. Vláda přesto při hledání nových zdrojů šahá pouze do kapes střední třídě a nízkopříjmovým. Tuto sobeckou politiku musíme ukončit!

Sociální demokracie dlouhodobě říká, že potřebné zdroje musíme hledat u těch, kteří na současné krizi vydělávají – u bank, oligarchů a velkých nadnárodních firem. Vláda na to odvahu nemá, my ano! A běžným lidem naopak musíme pomoci. S cenami potravin, energií apod.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Souhlasíte s vaším ministrem?

Myslím teď s jeho tvrzením, že Německo výrazně přispívá k bezpečnosti Evropy. Není to spíš naopak? Vždyť právě Německo jsem přeci zve muslimské migranty. Já nevím, ale dost často mi přijde, že váš ministr tvrdí úplně něco jiného než vy. Jak to chápat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Seznam Zprávy opět nezklamaly

13:09 Rajchl (PRO): Seznam Zprávy opět nezklamaly

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na článek Seznam Zpráv o nepokojích v Belfastu po útoku…