Soukromníci: Chování vlády hraničí s arogancí

17.03.2023 12:09 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k neplnění předvolebních slibů vládou pětikoalice

Soukromníci: Chování vlády hraničí s arogancí
Foto: Soukromníci
Popisek: STRANA SOUKROMNÍKŮ ČESKÉ REPUBLIKY

Vláda Petra Fialy velmi rychle zapomněla, že musí jít příkladem. Plnění slibů, zodpovědné chování, jasná a přímá komunikace, vysvětlování. Nic z uvedeného se neděje a komická vložka s náhlým řešením výše platů politiků dokonale dokresluje trapné chování, hraničící s arogancí.

Moc dobře si uvědomujeme, že důchodový systém v aktuální podobě nemá šanci přežít, a rozumíme snaze snížit jeho dramatický deficit. Za zcela přirozené také považujeme hledání dalších zdrojů pro státní rozpočet.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Myslíte, že za vaší vlády jsme v jádru EU byli?

Podle mě jsme na druhé koleji od začátku a EU vůbec není jednotná. Mimochodem co říkáte na to, že se chce teď ekonomicky spojit do užší spolupráce 6 států EU? Není to důkaz toho, že je EU nejednotná a vlastně se tím rozpadá? A není to náhodou i v rozporu s nějakými stanovami EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Šebestyán: Podpora lokální produkce a zemědělců

14:07 Ministr Šebestyán: Podpora lokální produkce a zemědělců

Více potravin i nápojů českého původu by měla pořizovat státní správa a samospráva pro stravování za…