Soukromníci: Další vládní šaškárna na obzoru

14.05.2021 10:21 | Komentář
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k lustraci zákazníků

Soukromníci: Další vládní šaškárna na obzoru
Foto: Soukromníci
Popisek: STRANA SOUKROMNÍKŮ ČESKÉ REPUBLIKY

Pár dnů před otevřením zahrádek nikdo neví, jak a na základě čeho negativitu zákazníků kontrolovat. Několik posledních měsíců totiž platí, že nařízení vlády obvykle není podloženo oporou v zákoně, a ministři tak fakticky jen zmateně blekotají.

Je to tedy opět především o naší osobní odpovědnosti a nejinak tomu bude i v budoucnu. Vláda, která vzejde z demokratických voleb, nám musí sloužit, ne protiprávně vypínat a zapínat životy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Změna Evropy

Zajímalo by mě, jak přesně to myslíte, že se společná Evropa musí měnit? Tvrdíte, že je třeba posílit konkurenceschopnost, bezpečnost, energetickou odolnost. Nemyslíte ale, že právě v tom ale EU dost selhává a je čím dál slabší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ferčíková Konečná (Zelení): Odmítáme zneužívání historie k vyvolávání strachu

22:12 Ferčíková Konečná (Zelení): Odmítáme zneužívání historie k vyvolávání strachu

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k jednání Poslaneké sněmovny o sjezdu Sudetoněmecké…