Soukromníci: EET je jen marketingový a buzerační nástroj neschopné vlády

26.04.2021 10:57 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k plánu ministryně financí Schillerové na obnovení EET

Soukromníci: EET je jen marketingový a buzerační nástroj neschopné vlády
Foto: Soukromníci
Popisek: STRANA SOUKROMNÍKŮ ČESKÉ REPUBLIKY

Vláda ochromila ekonomiku v zemi, naslibovala hory i doly, reálně předhodila mrzké kompenzace, ale i v případě prokazatelných příjmů v minulosti (EET) byla mnohým z nás žádost o finanční pomoc zpochybněna.

Přitom právě EET umožňovala jedinečným a rychlým způsobem odškodnit všechny, kteří se ne vlastní vinou ocitli v existenční nouzi. Informace totiž našim finančním drábům rozhodně nechybí. Ale ani před pandemií se EET neosvědčila, protože miliardy údajně rozkradených daní do státní kasy nepřinesla.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Ještě jeden dotaz

Podle té vaší logiky - ztracený dokument = neplatný. Když ztratím třeba fakturu nebo nějaký dopis o pokutě, kterou mám zaplatit, tak to taky nemusím platit? Nepřijde vám to absurdní a to vaše tvrzení směšné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sedláček (Národní demokracie): Zvítězili jsme a náš tlak nebyl zbytečný

11:02 Sedláček (Národní demokracie): Zvítězili jsme a náš tlak nebyl zbytečný

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k odložení dohody s Mercosurem.