Soukromníci: Finanční správa trpí obezitou

11.07.2020 18:19 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k nárůstu počtu zamětnanců Finanční správy

Soukromníci: Finanční správa trpí obezitou
Foto: Soukromníci
Popisek: STRANA SOUKROMNÍKŮ ČESKÉ REPUBLIKY

Finanční správa v České republice trpí dlouhodobou a stále vzrůstající obezitou, která nás v případě srovnání s Rakouskem jen na mzdách stojí 3,5 miliardy korun ročně za 6000 zbytečných úředníků.

Ještě větší nepoměr vidíme v případě celní správy, kde Rakousko uvádí 1500 zaměstnanců, Česká republika 5700 zaměstnanců a miliardy korun opět letí z okna.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

SMS

Není bezpředmětné, komu byli SMS poslány, když je jasné, že byli směřovány prezidentovi? Proč je neposlal Macinka přímo jemu nevím, spíš otázka na něj. Ale podle vás je jejich obsah v pořádku? A celkově podle vás takto má komunikovat státník?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vondráček (Svobodní): Je předseda Ústavního soudu Baxa skutečně nezávislý?

14:41 Vondráček (Svobodní): Je předseda Ústavního soudu Baxa skutečně nezávislý?

Komentář předsedy Svobodných Libora Vondráčka