Soukromníci: Levicová frakce vystrčila pařát

14.07.2022 12:16 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k návrhu ministra Jurečky na zavedení progresivního zdanění

Soukromníci: Levicová frakce vystrčila pařát
Foto: Soukromníci
Popisek: STRANA SOUKROMNÍKŮ ČESKÉ REPUBLIKY

Neochvějná jednota a jasná komunikační linka vlády Petra Fialy se rychle hroutí. Tradičně názorově pružný Marian Jurečka chytil příležitost za pačesy a i přes zjevný odpor konzervativního premiéra vypálil do mediálního prostoru záměr navrhnout vládě progresivní zdanění, tedy "dočasnou" solidaritu živnostníků, firem i zaměstnanců s vyšším příjmem.

Debatovat se pochopitelně bude také o navyšování mezd v státním sektoru. Vláda ODS, KDU-ČSL, TOP 09, STAN a České pirátské strany zcela zapomněla na sliby o nezvyšování daní, snižování byrokracie, štíhlé státní správě a zodpovědném vládnutí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak to myslíte?

Jak to myslíte, že si německý ministr a bavorský premiér sudetský sjezd v Brně neužijí? Proč? A i když tvrdíte, že výrok není proti Německu, jste si jistý, že i oni to tak chápou? Nemyslíte, že fakt, že máme teď s Německem dobré vztahy, se i díky takovým výrokům může hodně rychle změnit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Czernin: Stydím se za Jindřicha Rajchla

12:04 Senátor Czernin: Stydím se za Jindřicha Rajchla

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k usnesení Poslanecké sněmovny stran Sudetoněmeckého …