Soukromníci: Usnesení předsednictva k odchodu Ivo Mitáčka do klubu hnutí STAN

24.06.2021 15:54 | Zprávy
autor: PV

Strana soukromníků ČR vyjadřuje údiv a rozhořčení nad jednostranným rozhodnutím Ivo Mitáčka přestoupit do klubu zastupitelů hnutí STAN.

Soukromníci: Usnesení předsednictva k odchodu Ivo Mitáčka do klubu hnutí STAN
Foto: Soukromníci
Popisek: STRANA SOUKROMNÍKŮ ČESKÉ REPUBLIKY

Loajalitu vůči voličům a společnému programu jsme vždy pokládali za základní pilíř spolupráce, ale také projev důvěryhodnosti každého politika vůči voličům.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Bydlení

Jaká pravidla navrhujete pro spravedlivé rozdělování městských bytů a pro sociální bydlení? Proč jste je neprosadili za Bartoše? A máte taky řešení celkové bytové krize? Respektive každý tvrdí, že je má, ale že by se něco změnilo, to fakt ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ančincová (Piráti): Vláda zamítla valorizaci rodičáku

19:11 Ančincová (Piráti): Vláda zamítla valorizaci rodičáku

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k pirátskému návrhu, aby se pravidelně valorizoval ro…