Soukromníci: Vládu neprodleně oslovíme s požadavkem ekonomické podpory

24.09.2020 11:23 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k dopadům opatření státu na podnikání

Soukromníci: Vládu neprodleně oslovíme s požadavkem ekonomické podpory
Foto: Soukromníci
Popisek: STRANA SOUKROMNÍKŮ ČESKÉ REPUBLIKY

Ministr zdravotnictví Prymula právě oznámil restriktivní opatření pro podnikatele na následujících 14 dnů a poznamenal, že ekonomické dopady budou malé. Jednoznačně nesouhlasíme, protože nájmy a mzdy všem podnikatelům stále běží, a vládu neprodleně oslovíme s požadavkem ekonomické podpory postižených subjektů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Jan Jakob byl položen dotaz

Rozpočet

Když teď tvrdíte, jak byste v rozpočtu dokázal ušetřit přes 60 miliard, můžete mě a myslím, že ne jen mě, vysvětlit, proč jste ty peníze neušetřili už v tom vámi navrhovaném rozpočtu? Jak vám to teď věřit? Kde jste najednou vzal ty úspory?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Obrana státu není pouze soutěž o procentech HDP

9:15 Vích (SPD): Obrana státu není pouze soutěž o procentech HDP

Debata o obraně České republiky se v poslední době až nebezpečně zjednodušuje.