Soušek (SPO): Česko, Afghánistán, akademici. Jak se to rýmuje?

27.09.2017 16:10

Asi nijak, ale najednou tu máme britskou studii, která tvrdí, že nejzdravější zemí světa je Afghánistán! Mají jen 2,7 procenta obézních obyvatel. Nepijí a nekouří. Takže být hladový a bát se, že vám islamisté uříznou hlavu - za slivovici, je asi světový ideál.

Soušek (SPO): Česko, Afghánistán, akademici. Jak se to rýmuje?
Foto: Archiv MS
Popisek: Miloslav Soušek, místopředseda SPO pro Čechy.

Afghánistán je také v globálním  měřítku jeden ze super producentů opia. Svět chce být veselý a zdravý. Naopak Česko je prý nejnezdravější. Pijeme pivo, víno, ani tvrdého se nebojíme. Někteří kouří a další poznamenalo knedlo, zelo, vepřo. Máme nadváhu. Nic proti tomu, pokud někdo chce vypadat jako somálský junior tak je to jeho volba. Důležité je však poznání, že stačí správně naskládat parametry a hned máte vědeckou studii, kterou dokážete cokoliv, jakoukoliv pitomost. Dříve nás bavilo Radio Jerevan, teď to vane z druhé strany.

Až bude podobná soutěž v blbosti, tak máme také našlápnuto. Kde jinde ministr zemědělství po několika letech zjistí, že nás Evropa krmí šmejdem, který by u nich neprošel! Občané to vědí sice již dávno, ale papaláše probudí teprve blížící se volby.

Jsme prý nejnezdravější zemí. Jíme uzené, zapíjíme dvanáctkou a těšíme se do sklípku na rulandské šedé. Důležitější je však nenechat si vymývat mozek od pseudoakademiků.

Miloslav Soušek, lídr SPO Pardubického kraje

Pro toho kdo nevěří: Česko je nejnezdravější zemí světa, tvrdí britská studie

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Berdychová: V objektech sociálních služeb se zvýší handicapovaným při pohybu komfort

22:21 Berdychová: V objektech sociálních služeb se zvýší handicapovaným při pohybu komfort

Osm investičních projektů zajistí bezbariérový pohyb v budovách tří příspěvkových organizací poskytu…