Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
21
Lidé mají dnes informace o tom, co se děje v politice, jaký je nejnovější typ mobilu či nejnovější trend v oblékání. Bohužel se ale setkávám s tím, že nemají ani ty nejzákladnější znalosti o tom, co denně jedí, jaký je rozdíl mezi trvanlivou a čerstvou potravinou, co je pro tělo prospěšné a co ne.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
A jak je možné, že nikdo Turka neřešil, když byl zvolen do EP? To nikomu jeho chování nebo činy nevadili? Ano, byl zvolen občany, ale to i teď. tak proč se teď tak řeší? PS: Nejsem jeho volič ani ho nehájím, ale jde mi o princip, kterému nerozumím. Můžete mi to vysvětlit?
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k snahám o rozpoutání válečného konfliktu s Ruskem