Sršeň (STAN): Bude to jízda

21.01.2022 10:57 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k nástupu do funkce náměstka na Ministerstvu pro místní rozvoj

Sršeň (STAN): Bude to jízda
Foto: archiv kandidáta
Popisek: Lídr STAN v Olomouckém kraji Radim Sršeň

Vážení přátelé, mám jednu novinku. Po pečlivém zvážení a na základě dvou setkání s ministrem Ivanem Bartošem jsem kývl na nabídku stát se jeho náměstkem na Ministerstvu pro místní rozvoj. V pátek jsem oficiálně nastoupil a jedeme na plný plyn, až se z nás kouří.

Dostal jsem do vínku poměrně široké kompetence a také mnoho úkolů... budu mít na starost evropské fondy, předsednictví, národní dotace, venkov, přeshraniční spolupráci, oblast SMART či vztahy s obcemi, městy, kraji a územními partnery. Jedná se o oblasti, kterými se dlouhodobě zabývám u nás v DíSí, na krajské, národní i evropské úrovni.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zestátnění ČEZU

Myslíte, že zestátnění je dobrý nápad? Ukažte mi státní podnik, který prosperuje a funguje dobře. Jeden příklad za všechny – Česká pošta. Co když to po zestátnění dopadne s Čezem úplně stejně jako s poštou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Třetina (TOP 09): Dostavba Dukovan znamená obrovskou zátěž

23:08 Třetina (TOP 09): Dostavba Dukovan znamená obrovskou zátěž

Projev na 26. schůzi Senátu 17. června 2026 k akčnímu plánu řešení dopadů dostavby Jaderné elektrárn…