Stanjura (ODS): Vláda se inspirovala našimi návrhy, o parametrech podpory chceme dál jednat

26.03.2020 15:38 | Zprávy
autor: PV

Komentář předsedy poslaneckého klubu ODS k ekonomickým opatřením, která navrhuje vláda v souvislosti s krizí způsobenou koronavirem

Stanjura (ODS): Vláda se inspirovala našimi návrhy, o parametrech podpory chceme dál jednat
Foto: Jan Štěpán
Popisek: Zbyněk Stanjura

„Oceňuji, že se vláda inspirovala návrhy, které jsme představili už minulý týden. Věřím, že částka 15 tisíc měsíčně ještě není konečná, budeme o ní chtít s vládou ještě jednat, stejně tak jako o dalších parametrech této podpory. Zároveň budeme chtít prosadit i další ekonomická opatření, se kterými jsme v poslední době přišli,“ říká předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura.

Ekonomické návrhy ODS:

1. Pro všechny

  • Fyzické a právnické osoby nemusí do konce roku splácet půjčky. Dojde k jejich zamrazení včetně úroků.

3. Pomoc zaměstnancům

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Ing. Marie Pošarová byl položen dotaz

Energie

Jaký je váš plán, jak zajistit naši energetickou soběstačnost a bezpečnost? Jak podle vás čelit těm výkyvům cen, které jsou opravdu čím dál častější a mají dopady na všechny z nás?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Komínek (KSČM): Tohle člověku oči a uši nevěří

7:04 Komínek (KSČM): Tohle člověku oči a uši nevěří

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke slovům Víta Rakušana (STAN) o tom, že místo odpově…