Starosta Kaminaras: V prosinci stavební práce skončí a všichni si od uzavírek na dlouhou dobu oddechneme

23.10.2021 20:33

Třebíčská se otevře v termínu, ale s omezením

Starosta Kaminaras: V prosinci stavební práce skončí a všichni si od uzavírek na dlouhou dobu oddechneme
Foto: Velké Meziříčí
Popisek: Velké Meziříčí

Jak jsme avizovali už na začátku oprav mostu v ulici Třebíčská, ke zprůjezdnění dojde po 4 měsících, a to v úterý 26. října. 

Anketa

Chcete Pekarovou Adamovou za předsedkyni Poslanecké sněmovny?

4%
93%
hlasovalo: 45700 lidí
Od 27. října pak budou po dobu jednoho měsíce pokračovat dokončovací práce. Průjezd ulicí umožní kyvadlově semafory. Vjezd do ulice Družstevní bude nadále možný s váhovým omezením přes ulici Nádražní.

„Stavební firma postupuje podle smlouvy. Napojení na Družstevní ulici mělo proběhnout v listopadu, avšak s obousměrně průjezdným mostem na Třebíčské. Bohužel dopravní inspektorát nepovolil z bezpečnostních důvodů předčasné užívání mostu v obou pruzích, ale pouze v jednom kvůli pracím, které budou i v listopadu probíhat na ulici Družstevní. Avšak i toto částečné zprůjezdnění dopravní situaci ve městě rozhodně pomůže," vyjádřil se starosta města Alexandros Kaminaras.

Souběžně proběhne stavba vodovodu a kanalizace v Oslavické ulici s napojením na Třebíčskou, kde zhotovitel také umístí semafor pro kyvadlové řízení dopravy. „V prosinci stavební práce skončí a všichni si od uzavírek oddechneme na dlouhou dobu," doplnil Kaminaras.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pekarová Adamová (TOP 09): Rodičům malých dětí nesmíme bránit v práci

22:24 Pekarová Adamová (TOP 09): Rodičům malých dětí nesmíme bránit v práci

Komentář na facebookovém profilu k rozšíření možnosti čerpání rodičovského příspěvku