Starosta Vetchý: Probíhá výběrové řízení na stavbu polikliniky, první lékaři podepsali smlouvy

23.10.2019 10:13 | Zprávy
autor: PV

Po dlouhých jednáních pokračuje příprava nové polikliniky v Lanškrouně. Momentálně podepsalo smlouvy šest lékařů různých odborností a s dalšími jednání pokračují.

Starosta Vetchý: Probíhá výběrové řízení na stavbu polikliniky, první lékaři podepsali smlouvy
Foto: Lanškrounské fórum
Popisek: Starosta Lauškrouna Radim Vetchý

Občané se tak v příštích letech dočkají zdravotního zařízení, kde budou různé lékařské profese pod jednou střechou. Zároveň město Lanškroun vypsalo výběrové řízení na zhotovitele stavby, do kterého se mohou zájemci přihlašovat do 8. listopadu.

Své zastoupení bude mít v nové poliklinice chirurgie, plicní, ORL, rentgen a ultrazvuk, laboratoř biochemie a také stanoviště Sanity. Jednání pokračují také s praktickými lékaři, s ortopedem, gynekologem či logopedkou. „Jsem rád, že se jednání s lékaři díky dobré práci místostarosty Oldřicha Strnada a jednatele bytového podniku Davida Jirgese posunula a že jsou podepsané první smlouvy. Je dobrou zprávou, že se podařilo domluvit s různými odborníky. Bude tak zajištěna zdravotnická komplexnost, která dělá polikliniku poliklinikou,“ pochvaluje si další vývoj kolem nové polikliniky starosta města Radim Vetchý.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

13:12 Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě dvou ministrů ze strany Motoristů na folkl…