Štěch (ČSSD): I menší, ale překotné změny ústavy mohou napáchat velké škody

17.12.2016 20:19 | Zprávy
autor: PV

Senát tento týden završil připomínky dvacetiletého výročí svého vzniku:

Štěch (ČSSD): I menší, ale překotné změny ústavy mohou napáchat velké škody
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda Senátu Milan Štěch

V Senátu se uskutečnilo slavnostní shromáždění připomínající ustavující schůzi horní komory Parlamentu ČR, která se konala 18. prosince 1996. V Hlavním sále se sešla stovka současných a bývalých senátorů.

Předseda Senátu Milan Štěch předává stříbrnou medaili doyenovi ustavující schůze Jaroslavu Musialovi

Předseda Senátu Milan Štěch předává stříbrnou medaili doyenovi ustavující schůze Jaroslavu Musialovi

Právě před dvaceti lety vznikla horní komora Parlametu ČR, okamžik jejího vzniku i důležité mezníky si připomněli bývalí i současní senátoři. Předseda Senátu Milan Štěch ocenil přínos trojice bývalých senátních činitelů a jejich práci, bývalý místopředseda Senátu Jaroslav Musial a dlouholetí předsedové Petr Pithart a Přemysl Sobotka obdrželi Stříbrnou pamětní medaili Senátu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

EK

Kolik % dáváte tomu, že po roce 2030 bude EK v lepším složení než je teď a bude víc racionální? Já se bojím, že nebude. Mimochodem, vy jste pro naše členství v EU nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Další články z rubriky

Senátor Hraba: Nepotřebujeme úřady, které se věnují pouze ideologickým agendám

4:32 Senátor Hraba: Nepotřebujeme úřady, které se věnují pouze ideologickým agendám

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zbytečným úřadovnám.