Štěpánek (TSS): Alibi pro Českou televizi

05.10.2021 8:39 | Komentář
autor: PV

Haleluja! Česká televize na prahu volebního týdne z ničeho nic zjistila, že pravicová formace Trikolora Svobodní Soukromníci (TSS) má volební potenciál 7 procent, a proto jejího zástupce pozve do poslední předvolební superdebaty.

Štěpánek (TSS): Alibi pro Českou televizi
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Spisovatel, hudebník Petr Štěpánek

Předsedkyně TSS Zuzana Majerová Zahradníková už obdržela příslušný zvací mail. Happy end? Ale vůbec ne. 

Ani na vteřinu za tím nehledejme jakékoli prozření či snad ochotu veřejnoprávní televize napravit své předchozí chyby, je to jen a pouze vytváření vlastního alibi. Však také jaký happy end, když předtím ČT Trikoloru a spol. během debat z jednotlivých krajů čtrnáctkrát poškodila a po tři týdny voličům podprahově sdělovala, Trikoloru nevolte, nemá šanci, váš hlas propadne.

To vše za situace, kdy preference TSS dle měření různých agentur oscilovaly okolo pěti procent úplně stejně jako preference Přísahy, ČSSD či KSČM, které ovšem ČT čtrnáctkrát pozvala, to vše za situace, kdy předsedkyně TSS Majerová vítězila či skvěle bodovala v nejrůznějších diváckých anketách na privátních televizích a ani další zástupci TSS nezůstávali pozadu. Připomeň třeba excelentní výkon předsedy Svobodných a lídra formace TSS v Jihočeském kraji Libora Vondráčka v debatě na CNN Prima News, kde v diváckém hlasování rozdílem třídy deklasoval poslankyni Černochovou (Spolu), expolicistu Šlachtu (Přísaha) i piráta Lipavského.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Financování veřejnostátní televize a rádia

proč tyto relikty minulosti neživí a neplatí OSA? Ochranný svaz autorský?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Červenka (Trikolora): Rozumíte někdo tomu?

11:17 Červenka (Trikolora): Rozumíte někdo tomu?

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k zpravodajství České televize