Štěpánek (TSS): Hanebná destrukce! Ideologičtí gauneři řídí veřejnoprávní Českou televizi

27.09.2021 21:06 | Komentář
autor: PV

Nedělní debata lídrů politických stran se sice odehrála v televizi Prima, přesto je paradoxně dalším z kamínků mozaiky důkazů, jací političtí a ideologičtí gauneři řídí veřejnoprávní Českou televizi.

Štěpánek (TSS): Hanebná destrukce! Ideologičtí gauneři řídí veřejnoprávní Českou televizi
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Spisovatel, hudebník Petr Štěpánek

Předsedkyně pravicové volební formace Trikolora Svobodní Soukromníci Zuzana Majerová Zahradníková, kterou veřejnoprávní televize na svoji obrazovku dlouhodobě nepouští, získala v hlasování diváků televize Prima 8,1 procent a s bramborovou medailí se umístila na čtvrém místě. Až za ní skončili Tomio Okamura (SPD) s 5,9 % či Robert Šlachta (Přísaha) s 4,9 %. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) obdržel 3,6 % a Vojtěch Filip (KSČM) 1 %. Pro pořádek připomínám, že zástupci všech těch stran, které Majerová nechala za sebou, mají do České televize dveře otevřené.

Hlasování diváků na jedné privátní televizi samozřejmě není průzkum volebních preferencí, ale jistou vypovídací hodnotu nepochybně má. V tomto případě je dalším důkazem, jak Česká televize hanebným způsobem destruuje volnou politickou soutěž. Všechny ostatní politické strany, které mají šanci překročit pětiprocentní uzavírací hranici, totiž do svých předvolebních debat pouští, pouze Trikoloru a spol. ne.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Maříková (SPD): Obchod s dětmi v přímém přenosu

18:09 Maříková (SPD): Obchod s dětmi v přímém přenosu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k obchodování s ukrajinskými dětmi